Hotel Horda
 

   Strona główna » (+48) 530-21-21-21 Rezerwacja

(+48) 530-21-21-21 Rezerwacja

Hotel Horda w Słubicach

Hotel Horda w Słubicach, malowniczej miejscowości położonej w pobliżu Frankfurtu nad Odrą, zapewnia wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Hotel zlokalizowany jest około 3 km od polsko-niemieckiego przejścia granicznego. Mamy do zaoferowania apartament i przestronne pokoje gościnne, wyposażone w szereg udogodnień: prysznic z hydromasażem, Wi Fi.

Hotel w pobliżu Frankfurtu nad Odrą

W naszym obiekcie wypoczynkowym znajduje się 35 pokoi w dwóch standardach – Normal i Lux. W ofercie pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych, o estetycznych i przytulnych wnętrzach. Zapraszamy gości szukających jednorazowego noclegu, jak i chcących przebywać w naszym hotelu przez dłuży okres. Rezerwacja pobytu możliwa jest poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie prostego formularza. Bookując bezpośrednio przez naszą stronę, e-mail lub telefonicznie, zyskują Państwo gratisowy dostęp do sauny na czas pobytu oraz możliwość wcześniejszego i późniejszego meldowania. Dodatkowo brak przedpłaty – płatność dokonywana jest na miejscu, a także możliwość wynajęcia roweru taniej.
Hotel koło Frankfurtu nad Odrą zapewnia:
• bezpłatny parking zlokalizowany na terenie obiektu,
• możliwość płacenia w euro zarówno za pobyt, jak i w restauracji,
• śniadania w formie bufetu z darmową kawą,
• możliwość zakwaterowania ze zwierzęciem w pokoju z tarasem.
Ponadto w obiekcie znajduje się pokój dla osoby niepełnosprawnej, a także restauracja mieszcząca 150 osób, która często jest miejscem organizacji wesel i innych uroczystości. Posiadamy również salę, która zapewnia doskonałe warunki do przeprowadzania rozmów biznesowych, konferencji, a także kursów i szkoleń.

Atrakcyjna lokalizacja hotelu

Obiekt położony jest w Słubicach, w pobliżu Świecka i Frankfurtu nad Odrą. To doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i aktywnego spędzania czasu. W okolicy znajdują się szlaki turystyczne, rezerwat przyrody, a także ścieżka rowerowa na Promenadzie Nadodrzańskiej, wzdłuż której ustawiono tablice edukacyjne informujące o najważniejszych wydarzeniach historycznych na terenie Słubic i miast sąsiednich. Wśród najciekawszych zabytków architektonicznych znajdują się między innymi: Kościół Mariacki, pomnik Mikołaja Kopernika, willa z początku XX w., pałacyk wzniesiony w około 1900 roku dla M. Herrgutha.