Hotel Horda
 

   Strona główna » Pokoje

Hotel w Słubicach z przytulnymi i klasycznymi wnętrzami – Pokoje

Nocleg w Słubicach

Nocleg w Słubicach oferowany przez hotel Horda, obiekt wypoczynkowy wyposażony w pokoje w dwóch standardach to opcja dla rodzin, firm i klientów indywidualnych. Dysponujemy również przestronnym i luksusowym apartamentem. Hotel zlokalizowany jest 3 km od przejścia granicznego Słubice/Frankfurt nad Odrą oraz w pobliżu miejscowości Świecko przy wjeździe od strony Ośna Lubuskiego.

Noclegi w komfortowych warunkach

Hotel posiada 35 pokoi, które dostępne są w standardzie Normal (jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe), a także w standardzie Lux (jedno- i dwuosobowe). We wnętrzach dominuje klasyczny wystrój, a aranżacja jest przytulna i sprzyja uczuciu odprężenia, co mają Państwo możliwość zauważyć w galerii dostępnej na naszej stronie. Pokoje wyposażyliśmy w udogodnienia, dzięki którym pobyt w naszym hotelu będzie przyjemniejszy – otrzymują Państwo dostęp do Internetu i TV, łazienkę z prysznicem z hydromasażem.
Apartament hotelowy to luksusowa przestrzeń, którą nasi goście chętnie rezerwują na wyjątkowe i ważne okazje. W hotelu znajduje się sauna oraz basen dostępny w sezonie letnim. Dla gości podróżujących ze zwierzętami przygotowaliśmy komfortowe pokoje z tarasem. Dysponujemy również pokojem, który przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Rezerwując nocleg w Słubicach mogą Państwo skorzystać z opcji ze śniadaniami serwowanymi w formie bufetu w hotelowej restauracji, jak i z oferty bez śniadań. W cenniku znajdą Państwo informacje dotyczące cen za dobę hotelową pokoi i apartamentu, a także opłat za dodatkowe usługi. Hotel HORDA to idealne miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe oraz konferencje. Wyróżnia nas kameralna atmosfera, dyskrecja, luksus oraz elegancja.