Hotel Horda
 

   Strona główna » Pokoje

Hotel w Słubicach z przytulnymi i klasycznymi wnętrzami – Pokoje

Hotel HORDA jest ekskluzywnym obiektem wypoczynkowym usytuowanym w malowniczej okolicy na terenie Słubic. Jest idealnym miejscem dla osób szukających wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Oferujemy noclegi w hotelu położonym 3 km od przejścia granicznego Słubice/Frankfurt nad Odrą oraz Świecko przy wjeździe od strony Ośna Lubuskiego.

Noclegi w komfortowym warunkach

Zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 35 wygodnych pokoi: w standardzie Normal (jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowe) oraz Lux (jedno- i dwuosobowe), a ponadto luksusowy apartament. Wnętrza pokoi są przytulne i klasyczne, wyposażone w wiele udogodnień – łazienkę z prysznicem z hydromasażem, dostęp do Internetu oraz TV.

Za dopłatą oferujemy możliwość zakwaterowania ze zwierzęciem w pokoju z tarasem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem noclegów [https://hotelhorda.pl/cennik/].

Nasz Hotel HORDA to idealne miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe oraz konferencje. Wyróżnia nas kameralna atmosfera, dyskrecja, bezpieczeństwo, luksus oraz elegancja.

W naszym hotelu w Słubicach znajduje się również:

  • pokój dla osoby niepełnosprawnej
  • sala do prowadzenia kursów, szkoleń i konferencji
  • sauna
  • restauracja
  • bar

 

Zobacz nasze pokoje