Hotel Horda
 

   Strona główna » Kontakt

Hotel HORDA w Słubicach z komfortowymi noclegami – Kontakt

(+48) 530-21-21-21

Szukają Państwo komfortowych noclegów w spokojnej okolicy w Słubicach? Polecamy wypoczynek w pokojach gościnnych Hotelu Horda, usytuowanym w niewielkiej odległości od granicy polsko-niemieckiej, w pobliżu takich miejscowości, jak Frankfurt nad Odrą i Świecko.

Nasza hotel zapewnia komfortowe noclegi oraz profesjonalną pomoc w organizacji przyjęć okolicznościowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Dane kontaktowe

Hotel Horda

ul. Obozowa 15
69-100 Słubice
woj. lubuskie

Telefon: +48 530 21 21 21
E-mail: biuro@hotelhorda.pl

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.hotelhorda.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL HORDA GIBAŁA JANUSZ, 69-100 Słubice, Obozowa 15 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@hotelhorda.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny

  Znajdź nas na mapie


  Pokaż na większej mapie