Hotel Horda
 

   Strona główna » Hotel HORDA w Słubicach

Hotel HORDA w Słubicach

(+48)530-21-21-21

Hotel HORDA jest ekskluzywnym obiektem wypoczynkowym usytuowanym w malowniczej okolicy, na terenie Słubic. Jest idealnym miejscem dla osób szukających wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Oferujemy noclegi w hotelu położonym 3 km od przejścia granicznego Słubice/Frankfurt nad Odrą oraz Świecko przy wjeździe od strony Ośna Lubuskiego.

Noclegi w komfortowym warunkach

Zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 35 wygodnych pokoi: w standardzie Normal (jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowe) oraz Lux (jedno- i dwuosobowe), a ponadto luksusowy apartament. Wnętrza pokoi są przytulne i klasyczne, wyposażone w wiele udogodnień – łazienkę z hydromasażem, dostęp do Internetu oraz TV.

Za dopłatą oferujemy możliwość zakwaterowania ze zwierzęciem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem noclegów.

Nasz Hotel to idealne miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe oraz konferencje. Wyróżnia nas: kameralna atmosfera, dyskrecja, bezpieczeństwo, luksus oraz elegancja.

W naszym hotelu w Słubicach znajduje się również:

  • pokój dla osoby niepełnosprawnej
  • sala kominkowa do prowadzenia kursów, szkoleń i konferencji
  • sauna
  • restaurację
  • bar.

Zobacz nasze pokoje: